
Жіночий наручний годинник Naviforce Ibiza SV
1 187 ₴
- В наличии
- Код: 2425-SV
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту. Дана модель розроблена спеціально для жінок і дітей. Вона має підсвітку, будильник, секундомір та захист від води.Щоб забезпечити точний хід годинників, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Naviforce |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 36 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина ремешка | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 39 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина ремешка | 23 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, дня тижня |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Индикация | хвилини секунди години |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 36х11 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Женские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня |
| Характеристики механізму | Японія |
| Цвет корпуса | Золотистый |
Информация для заказа
- Цена: 1 187 ₴









