
Жіночий наручний годинник Baosaili Ibso Aura SV
1 434 ₴
- В наличии
- Код: 2427-SV
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Годинники Baosaili Ibso - це стильні та елегантні жіночі аксесуари, які поєднують у собі сучасний дизайн та високу якість. Вони характеризуються витонченими циферблатами, різноманітними варіантами ремінців та різними оздобленнями. Годинники Baosaili Ibso підходять як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, додаючи родзинку в будь-який образ. Завдяки надійним механізмам та увазі до деталей, вони забезпечують точність та довговічність.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baosaili |
| Стекло | Минеральное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 30 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Индикация | Години Секунди Хвилини |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 30х8 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Фабрика зборки | Китай Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія (Seiko) |
| Цвет корпуса | Золотистый |
Информация для заказа
- Цена: 1 434 ₴








