
Жіночий наручний годинник Crrju France Leather Classic, 2 ремінці SV
1 794 ₴
- В наличии
- Код: 2440-SV
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Crrju - відомий бренд кварцових годинників, які позиціонуються як універсальний аксесуар, ідеально підходячи для різних ситуацій. Незалежно від того, чи йдете ви на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинники Crrju гармонійно впишуться в ваш стиль.Особливістю годинників Crrju є їх стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю та сучасністю.Крім того, годинники Crrju виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їх тривалу службу. Бренд Crrju покладає велику увагу на деталі й функціональність своїх годинників, забезпечуючи високу якість продукту.Таким чином, годинники Crrju - не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який додасть вашому образу особливого шарму та завершеності.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - металевий браслет;Додатковий - коричневий шкіряний.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 27 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина ремешка | 14 мм |
| Основные | |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина ремешка | 18,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Шкіра |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Колір ремінця/браслета | Золотистий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Бордовий |
| Особенности | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 27х10 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12 ч |
| Цвет корпуса | Золотистый |
Информация для заказа
- Цена: 1 794 ₴






