
Смарт годинник, розумний годинник Smart Technology Venom Green з SIM-картою, 2 ремінці SV
6 234 ₴
- В наличии
- Код: 2459-SV
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Smart Technology з SIM-картою - інноваційна розробка 2026 року бренду UWatch. Годинник має підтримку SIM-карт, з нього можна телефонувати та приймати виклики, підключати гарнітуру таку як блютуз навушники чи безпровідні колонки, а також користуватись мобільним інтернетом та Wi-Fi. Годинник комплектується потужним 4-ядерним процесором, має операційну систему Android та потужну батарею на 1100 МАч. На нього можна встановлювати додатки з Play Market (Youtube, Youtube Music, Google Maps, Telegram, TikTok та інші). Годинник має GPS навігацію та працює повністю автономно без підключення до телефону. Це класний вибір за крутою ціною.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями:Основний - каучуковий чорний;Додатковий - каучуковий зелений Brutal.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Да |
| В режимі очікування | до 3 днів |
| Вага, г | 60 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Виміри здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові, стрес |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 52 мм |
| Дисплей | Сенсорний |
| Длина ремешка | 27 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Діагональ дисплея | 1.95" |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Месенджери | Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Мова годинника | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Можливість розмовляти | Да |
| Місткість акумулятора, мА*ч | 1100 |
| Наявність камери | З камерою |
| Объем памяти | 128 Гб |
| Особенности | Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові; GPS -навігатор; Крокомір; Лічильник калорій; Sim-карта та можливість робити дзвінки; Камера |
| Пол | Чоловічі |
| Підтримка Sim-карти | З SIM-карткою |
| Роздільна здатність дисплея | 490*490 |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | 1 день |
| Форма корпуса | Круглий |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина ремешка | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 234 ₴






